Nazywam się Hela i jestem modową zakupoholiczką | Blaber
Lifestyle

Nazywam się Hela i jestem modową zakupoholiczką

Nazywam się Hela, jestem modową zakupoholiczką i muszę przyznać, że czuję się z tym wspaniale! Zwłaszcza teraz, kiedy zmienia się pora roku, a co za tym idzie wypada odświeżyć garderobę. Masz tak samo jak ja? Czytaj dalej!

Zobacz jak wygrywać pieniądze po prostu płacąc za zakupy w internecie lub w realu >>>

Wiosna jest super! 🌸

I to nie tylko ze względu na tyle słońca w całym mieście. Wiosna jest super również dlatego, że inspiruje mnie do zmian. Po pierwsze: stawiam na nową fryzurę. Po drugie: inaczej się maluję. Po trzecie: robię rewolucję w swojej szafie, co z reguły wiąże się z koniecznością wyruszenia na większe lub mniejsze, ale zawsze ZAKUPY.

Zanim jednak upoluję wymarzoną bluzkę, podbiegnę do kasy i w mniej niż minutę zapłacę za nowy ciuch, odpowiednio się przygotowuję. Orientuję się w najnowszych trendach, przeglądam pod ich kątem swoje ciuchy i organizuję potrzebne fundusze dbając o to, by nie musiały być wysokie. Jak? Mam na to co najmniej 3 sposoby.

Zobacz jak wygrywać pieniądze po prostu płacąc za zakupy w internecie lub w realu >>>

Sposób numer 1: Komu komu, bo idę do domu?

Przeczytałam ostatnio, że przez 80% czasu nosimy jedynie 20% ubrań, jakie trzymamy w szafie. To musi być prawda! Myślę o tym za każdym razem, kiedy odświeżam swoją garderobę i okazuje się, że mam masę ciuchów, z którymi było mi po drodze jedynie od przymierzalni do kasy albo przez dwie zakładki sklepu internetowego. Co z nimi robię?

Podaję dalej! Najczęściej organizując swap ubraniowy, do udziału w którym zapraszam bliższe i dalsze znajome, które beztrosko mogą wpaść choćby wracając ze spaceru z psem. Część ciuchów wymieniam na inne, a część sprzedaję, zyskując tym samym pieniądze na kolejne zakupy. Większość z nas nie wychodzi z domu bez smartfonu, a dobra wiadomość jest taka, że za ciuchy można wygodnie płacić telefonem (sprawdź dokładną instrukcje – jak zrobić to jednym kliknięciem, a przy okazji dostać dodatkową kasę). Wszystkie transakcje przeprowadzamy na miejscu – bez konieczności problematycznego rozliczania się gotówką. Sprawniej być nie może.

Sposób numer 2: Wyprzedaże kocham nad życie!

Ale to raczej nikogo nie dziwi. Kocham wyprzedaże zarówno w sklepach stacjonarnych (zwłaszcza te całoroczne, w outletach), jak i w sklepie internetowym. Te drugie uwielbiam do tego stopnia, że jestem subskrybentką co najmniej kilkunastu newsletterów, które regularnie informują mnie o dostępnych promocjach.

A ponieważ płatność za zakupy online trwa u mnie tyle co przepisanie w sklepie internetowym 6 – cyfrowego kodu BLIK i zaakceptowanie transakcji PINem w aplikacji bankowej, zgadnijcie jak chętnie z nich korzystam? No właśnie, bardzo.

Sposób numer 3: Kupuję na spółkę!

Kiedy pierwszy raz usłyszałam o “kupowaniu na spółę”, nie byłam pewna, czy to dobry pomysł. Przekonałam się do niego w momencie, w którym znalazłam swój wymarzony, idealny na jesień, ale nadal nieco za drogi jak na kieszeń poczciwej studentki zakochanej w modzie, sweter. Trochę nieśmiało zaproponowałam wspólny zakup swojej mamie, która o dziwo, zachwyciła się pomysłem. Wypatrzony przeze mnie kardigan nosimy teraz na zmianę, a wspólne kupowanie ciuchów stało się jednym z naszych ulubionych rytuałów.

Sposób numer 4: Kasa niespodzianka

Jak zapewne zdążyłyście się zorientować – jestem miłośniczką BLIKA, za większość swoich zakupów płacę właśnie nim. Dlaczego nie gotówką albo kartą? Bo BLIKA mam w telefonie który mam zawsze przy sobie. Jest zdecydowanie wygodniej i szybciej oraz bezpiecznie bo BLIK jest w aplikacji mojego banku. Poza tym, raz na jakiś czas daje mi szansę na wygranie dodatkowych pieniędzy tylko za to, że z niego korzystam (zobacz szczegóły loterii).

Wystarczy, że zarejestruję się TUTAJ i będę płacić telefonem – zupełnie jak do tej pory. Każda transakcja (płatność online, wypłata z bankomatu, czy przelew na telefon) jest jak los na loterię, w której można wygrać całkiem niezłe kwoty (od 100 zł do 100 000 zł).

I to jest właśnie ten rodzaj promocji, który my – zakupoholiczki – cenimy sobie najbardziej. Przetestujcie sami, zakochacie się w tym udogodnieniu.

Szczegóły loterii na blikomania.pl

To już ostatnia szansa na wygranie 100 000zł – losowanie już 01.06!