10 faktów na temat Stranger Things, o których prawdopodobnie nie miałeś pojęcia | Blaber
Popularne

10 faktów na temat Stranger Things, o których prawdopodobnie nie miałeś pojęcia

Stranger Things to prawdziwy serialowy hit ostatnich lat. Produkcja Netflixa w zjawiskowy sposób łączy w sobie elementy horroru i science fiction, dzięki czemu zyskuje sobie fanów na całym świecie.

Scenarzyści i reżyserzy serialu – bracia Duffer – często zdradzają różne smaczki z planu. Postanowiliśmy zebrać dla Was kilka faktów dotyczących ukochanej przez wszystkich netflixowej produkcji!

Image result for stranger things cast

#1

Sean Astin, znany z serialu The Goonies i serii filmów Władca Pierścieni, jest wielkim fanem Stranger Things. Dlatego też sam zgłosił do braci Duffer z propozycją zagrania chociaż małej epizodycznej roli. Postać Boba została świetnie przyjęta i wciąż opłakujemy jego tragiczną śmierć…

#2

A propos śmierci Boba – jej scena była inspirowana momentem śmierci Quinta – rybaka, który został rozszarpany na części w kultowych Szczękach.

#3

Gaten Matarazzo, który gra Dustina, był pierwszym aktorem w serialu. Ponadto chłopak okazał się świetnym w improwizowaniu, więc scenarzyści w wielu scenach dali mu wolną rękę – być może dlatego tak kochamy jego postać?

Netflix.com

#4

D’Artagnan – demopies Dustina i wielki fan nugatu, był inspirowany Gremlinami.

#5

W scenie pocałunku pomiędzy Jedenastką a Mike’m, możecie zauważyć, jak Finn Wolfhard szepcze do Millie Bobby Brown “I’m coming in” (“Nadchodzę”).

#6

Dla Caleba McLaughlina (Lucas) i Sadie Sink (Max) pocałunek na planie był pierwszym pocałunkiem w życiu! Na pewno będą go długo wspominać…

Related image

#7

Aktorzy, którzy grali Steve’a i Billy’ego miesiącami trenowali koszykówkę pod okiem wybitnych trenerów – tylko po to, aby w jednej scenie meczu wypaść jak najbardziej realistycznie.

#8

W czasie kostiumowej imprezy, podczas której wybucha awantura pomiędzy Nancy i Stevem, są oni przebrani za postacie z filmu Ryzykowny interes z 1983 roku.

#9

Millie Bobby Brown jest głucha na jedno ucho.

#10

Wszyscy młodzi aktorzy przyjaźnią się w prawdziwym życiu.

Który fakt zrobił na Was największe wrażenie? Podzielcie się!

Co Ty na to?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid