Virale, które zawojowały Internet w 2016 roku | Blaber
YouTuber

Virale, które zawojowały Internet w 2016 roku

najlepsze virale 2016

Rok 2016 obfitował w virale, które zapamiętamy na długie lata. Przypomnijmy sobie kilka spośród tych, które cieszyły się największym powodzeniem.

1. Pen-Pineapple-Apple-Pen

Nie wiadomo, co tak naprawdę sprawiło, że ten filmik stał się tak bardzo popularny. O tym, że jest absurdalnie.. dziwny, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Może właśnie to jest jego sekret?

2. James Corden i Adele w Carpool Karaoke

Odcinków serii „Carpool Karaoke” było już trochę, ale dopiero ten z Adele zawojował cały świat. Piosenkarka pokazuje w nim swoje wielkie poczucie humoru i talenty, o który nikt jej nie podejrzewał (m.in. do rapowania). Filmik sprawia, że trudno jest się nie uśmiechać od ucha do ucha.

3. SEAGULLS! (Stop it Now)

To całkiem nowy viral, który z ogromną prędkością rozprzestrzenił się po całym Internecie. Zresztą w ostatnich latach większość piosenek z kanału Bad Lip Reading zostało viralami – są one tworzone nie tylko według oryginalnej koncepcji, ale i cechują się bardzo dobrymi tekstami oraz melodią. Zresztą, posłuchajcie sami.

4. Chewbacca mom

Jednym działała na nerwy, innym poprawiła humor – bohaterka tego filmiku, ciesząca się jak dziecko ze świeżo kupionej maski jednego z bohaterów Gwiezdnych Wojen o wdzięcznym imieniu Chewbacca, zdominowała Internet na dobrych kilka dni. Doczekała się nawet własnej lalki i wystąpiła w innych filmikach, tym razem z Jamesem Cordenem i reżyserem „Przebudzenia Mocy”, J. J. Abramsem.

5. Water bottle flip edition

Kto by pomyślał, że filmik o rzucaniu butelkami wody może być tak popularny? A jednak! I nic dziwnego – jest coś niezwykle satysfakcjonującego w oglądaniu ludzi podrzucających nimi w taki sposób, żeby po zderzeniu z płaską powierzchnią stały prosto. Wygląda to jak coś łatwego do zrobienia, a niestety wcale takie nie jest…

Zobacz również: Ranking 6 najlepszych polskich kampanii reklamowych, które są viralami

A jakie są Wasze ulubione virale z tego roku?

(źródło: highsnobiety.com, youtube.com)

Co Ty na to?
  • Lubię
  • Przesłodkie
  • Zabawne
  • Szok
  • Nie lubię