3 sytuacje, w których przyda Ci się super szybki przelew na telefon

3 sytuacje, w których przyda Ci się super szybki przelew na telefon

przez Blaber Lifestyle

Czy nosicie przy sobie gotówkę? Być może niektórzy z Was pamiętają jeszcze czasy, kiedy to ona była najpopularniejszym środkiem płatniczym. Czy to było wygodne? Albo bezpieczne? Trudno powiedzieć, bo nie było dla niej konkurencyjnej alternatywy.

Dziś jest inaczej, a produkty i usługi bankowe są coraz bardziej nowoczesne i lepiej ukierunkowane na spełnianie naszych współczesnych potrzeb. Na popularności zyskują rozwiązania intuicyjne, szybkie, bezpieczne i… wygodne. Takie jak super szybki Przelew na telefon BLIK. W jakich sytuacjach może się on okazać zbawieniem? Wbrew pozorom, jest ich trochę – zarówno w życiu codziennym jak i zawodowym. Oto 3 z nich, które na pewno kojarzycie. 

Lato w mieście? Raczej NA mieście!

No nie ma nic wspanialszego, niż perspektywa spędzenia piątkowego czy sobotniego wieczoru w gronie znajomych – na mieście. Można umówić się na kolację, pójść do kina lub powłóczyć się po klubach. Z reguły do pewnego momentu każdy płaci sam za siebie. A potem? Sami przyznacie, że spontaniczny nastrój i atmosfera zabawy raczej nie sprzyjają skrupulatnym rozliczeniom i dzieleniu każdego rachunku na nie wiadomo ile części.

Często jest tak, że kolejne zamówienie w barze opłaca jedna osoba. Potem przychodzi moment, w którym trzeba się rozliczyć. I tu z pomocą przychodzi niezawodny Przelew na telefon BLIK. Można go wykonać w każdej chwili, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Środki trafiają na konto odbiorcy niemal natychmiast, a Ty masz wolną głowę i możesz bawić się dalej. Sprawdź zatem, jak w 4 prostych krokach zrobić taki przelew BLIKIEM na numer telefonu.

Obiad w pracy! Kto ostatni, zamawia!

Czy do Waszej firmy także zagląda codziennie miły Pan z cateringu ze skrzynią pełną pysznego jedzenia? A może wolicie wyjść ze swoimi kolegami i koleżankami z pracy do pobliskiego bistro na sycący lunch? Czasami zdarza się, że gotówki, której spodziewaliśmy się w portfelu, jest jakby za mało, a karta została w torbie lub plecaku. Czy jest jakieś wyjście z takiej sytuacji? Oczywiście! Na imię mu szybki przelew na numer telefonu BLIK.

Świetne w nim jest to, że potrzebujesz jedynie swojego telefonu i aplikacji bankowej, by móc szybko oddać pieniądze osobie, która za Ciebie zapłaci. Musisz jedynie znać jej numer telefonu. To wszystko. Aha, i nie musicie mieć konta w tym samym banku, bo większość z nich umożliwia swoim klientom korzystanie z tej formy rozliczania się.

BLIK na numer

Oho! Szef ma urodziny!

Urodziny, imieniny, sukcesy w pracy i życiu prywatnym, przyjście na świat potomstwa – to tylko kilka przykładów sytuacji, z okazji których obdarowujemy swoich kolegów i koleżanki jakimś podarunkiem. Wiadomo, że fajniej jest kupić coś konkretnego, a na to konieczna jest z reguły jakaś zbiórka. Teraz pytanie za 100 punktów, na które po lekturze tego tekstu na bank znacie odpowiedź: Jak najefektywniej zebrać pożądaną kwotę? No pewnie, że przelewając środki BLIKIEM na numer telefonu organizatora. Szybko i bezpiecznie!

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was do tej metody. Teraz wystarczy, że zarejestrujecie swój numer w usłudze Przelew na telefon BLIK w aplikacji banku i gotowe! Jak to zrobić? Kliknij i sprawdź! >> 

 

PRZECZYTAJ JESZCZE