Nieważna godzina i dzień tygodnia. Przelewam na telefon w kilkanaście sekund!

Nieważna godzina i dzień tygodnia. Przelewaj na telefon w kilkanaście sekund!

przez Blaber Lifestyle

Spontaniczne wyjścia ze znajomymi często najdłużej zapadają w pamięć, bo kiedy pozwolimy sobie na to, by „płynąć z prądem” i otworzyć się na nowe doświadczenia, to mogą spotkać nas rzeczy najpiękniejsze i najmniej oczekiwane. Niech przed kolekcjonowaniem takich doświadczeń nie powstrzyma nikogo tak przyziemna sprawa jak pieniądze.

Przelewaj pieniądze szybko, bezpiecznie i bez trudu!

Dzięki natychmiastowym Przelewom na telefon BLIK, możesz w każdej chwili rozliczyć się ze znajomymi za bilety na koncert, napoje i przekąski albo inne atrakcje, których podczas letnich miesięcy w mieście nie brakuje. Kiedy nogi zaniosą Cię na boat trip, imprezę na miejskiej plaży, pokaz letniego kina pod chmurką albo postanowisz wybrać się z przyjaciółmi na rowerowy tour w nieznane zakątki miasta, wszystko, czego potrzebujesz, by zapłacić za jedzenie, picie czy wejściówki, będziesz z pewnością mieć przy sobie. Bo przecież bez telefonu nie ruszasz się nigdzie, prawda?

Przelewy na telefon BLIK można wykonać w dowolnej chwili, bo ta usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, a pieniądze docierają do odbiorcy niemal natychmiast. Aby je zrealizować, nie musisz znać numeru konta odbiorcy. Ba! Nie musicie być nawet klientami tego samego banku. Jedyna informacja, jaką musisz znać, to numer telefonu osoby, do której masz zamiar wysłać przelew. Chcesz korzystać z tej usługi? 

Gdy znajdziesz się w potrzebie, Przelew na telefon BLIK będzie Twoim wybawieniem

Pieniądze mają to do siebie, że potrafią się skończyć w najmniej odpowiednim momencie. Kiedy kieszenie i konto świecą pustkami, a noc jeszcze młoda i chciałoby się dalej korzystać z jej uroków, albo – wręcz przeciwnie – wrócić już bezpiecznie taksówką do domu, zawsze można poprosić o szybkie doładowanie konta kochanych rodzicieli albo inne bliskie osoby, które gotowe są nieść pomoc o każdej porze dnia i nocy. Jak zrobić to dyskretnie?

Korzystając z usługi, jaką jest Prośba o przelew BLIK. Osoba, którą widzisz w roli potencjalnego wybawiciela, w mgnieniu oka otrzyma powiadomienie, na które może równie szybko odpowiedzieć i uratować Twój dzień (lub noc). Sprawdź, czy prośbę o przelew możesz zrealizować w swoim banku >> A jeśli prośba o przelew nie jest jeszcze dostępna w Waszych bankach, po prostu zadzwoń do przyjaciela i sam poproś o szybki przelew na telefon.

Niech to lato będzie piękne! Niech będzie pełne przygód i niezapomnianych doznań! A o rozliczenia – zwłaszcza te niespodziewane – nie musisz się martwić. Załatwisz sprawę szybko dzięki przelewom na telefon BLIK.

 

PRZECZYTAJ JESZCZE