4 powody, dla których telewizory HISENSE to najlepszy wybór na EURO 2024 - Blaber

4 powody, dla których telewizory HISENSE to najlepszy wybór na EURO 2024

przez Blaber Technologie

Lubisz oglądać piłkę nożną? Jeżeli tak, to zapewne chciałbyś obejrzeć każdy mecz EURO 2024, siedząc na trybunach. Jednak pojawienie się na stadionie nie zawsze jest możliwe – w takiej sytuacji można jedynie zasiąść przed telewizorem i śledzić zmagania na ekranie. Poniżej przedstawiamy cztery powody, które decydują o tym, że najlepiej, jeżeli będzie to telewizor HISENSE.

HISENSE jest partnerem EURO 2024 – nawet organizatorzy turnieju zdają sobie sprawę z tego, że nie ma lepszego wyboru do oglądania piłki nożnej. Oficjalny telewizor Mistrzostw Europy to HISENSE U7KQ. Marka oferuje również nieco tańsze propozycje, jak np. model U6KQ. Wśród dostępnych produktów są także droższe i zapewniające jeszcze wyższe możliwości modele, jak chociażby HISENSE U8KQ, który zdobył tytuł najlepszego telewizora MiniLED 2023-2024. Co wyróżnia modele tego producenta?

Pełnia barw i doskonała płynność obrazu

Dzięki matrycy MiniLED, telewizory HISENSE mają co najmniej kilkaset stref podświetlenia (modele z najwyższej półki mają ich nawet tysiące). W efekcie mogą zaoferować wysoką jasność, wyraźne kontrasty oraz głęboką czerń. Do tego dochodzi obsługa HDR, a w wybranych modelach również Dolby Vision, które zwiększają rozpiętość tonalną barw. Dzięki temu, wyświetlany obraz jest żywy oraz doskonale odzwierciedla ponad miliard różnych kolorów i odcieni – jakość obrazu pozostaje doskonała niezależnie od tego, czy przez okno wpadają promienie słońca, czy ciemność nocy.  

Oprócz jakości obrazu istotna jest również jego płynność, dlatego telewizory HISENSE mogą zaoferować odświeżanie z częstotliwością nawet 144 Hz. W rezultacie każda akcja jest wysoce dynamiczna i sprawia wrażenie, że oglądamy ją nie na ekranie, a przez okno w loży na stadionie. Na taki efekt wpływa oczywiście również rozdzielczość w standardzie 4K, bez której tak realne oddanie szczegółów obrazu byłoby niemożliwe.

hisense 4 art środek

Dzięki sztucznej inteligencji telewizory HISENSE poprawiają to, co zaniedbał nadawca transmisji

Telewizory HISENSE wykorzystują procesor Hi-View Engine odpowiedzialny za obsługę sztucznej inteligencji. A po co w telewizorze sztuczna inteligencja? Po to, żeby móc w pełni wykorzystać dostępną rozdzielczość i płynność obrazu. Nadawca EURO 2024 ogranicza bowiem jakość transmisji do FullHD. Sztuczna inteligencja oparta na kontekście obrazu, generuje brakujące klatki oraz piksele. W efekcie transmisja każdego meczu zostaje wzniesiona na niespotykany poziom i pozwala wykorzystać pełen potencjał matrycy telewizora HISENSE, pomimo iż sygnał jest nadawany w niższej jakości.

Przestrzenny dźwięk oddający atmosferę stadionu

Aby móc poczuć atmosferę stadionu siedząc przed telewizorem, dźwięk nie może docierać w linii prostej z odbiornika – musi rozchodzić się po pomieszczeniu. Telewizory HISENSE pozwalają osiągnąć ten efekt dzięki obsłudze standardów Dolby Atmos oraz DTS. W rezultacie znakomicie współpracują z soundbarami oraz zestawami kina domowego, które oferują funkcję dźwięku przestrzennego. 

Ponadto model U8KQ nie potrzebuje dodatkowego wzmacniacza, gdyż posiada wbudowany system dźwięku przestrzennego w układzie 2.1.2. W modelu HISENSE UX, który jest przez producenta nazywany „technologią przyszłości”, dostępne jest nawet audio 4.1.2. W efekcie w trakcie meczu doping kibiców dociera do oglądającego z każdej strony. Łatwo można się przez to zapomnieć i wczuć w klimat stadionu na tyle, że jeżeli nie obejrzymy się do tyłu, to prawdopodobnie zaczniemy krzyczeć wraz z kibicami, którzy „siedzą” za nami.

I jeszcze cashback do tego

Czwartym powodem, dla którego warto wybrać telewizor HISENSE do oglądania Mistrzostw Europy, jest mistrzowski cashback wynoszący nawet do 4000 zł. Wystarczy, że po zakupie podzielimy się opinią na temat sprzętu i wypełnimy odpowiedni formularz. Dzięki temu możemy cieszyć się najwyższą jakością transmisji sportowych, a także filmów, seriali, programów naukowych i dokumentalnych oraz gier wideo, a dodatkowo otrzymamy zwrot części kwoty wydanej na nowy telewizor.

I jak, przekonaliśmy Cię?

Advertisement

PRZECZYTAJ JESZCZE