Lepszej okazji nie będzie! Czyli jak przekonać drugą połowę do zakupu nowego telewizora na EURO 2024 - Blaber

Lepszej okazji nie będzie! Czyli jak przekonać drugą połowę do zakupu nowego telewizora na EURO 2024

przez Blaber Lifestyle

W końcu nadeszło! Święto wszystkich fanów piłki nożnej, które zdarza się zaledwie raz na 4 lata. EURO 2024 ruszyło pełną parą, a cała Europa zasiadła przed telewizorami, by wspierać i kibicować reprezentantom swoich krajów. Ty również, ale coś jednak jest nie tak, coś drażni, coś uwiera. To Twój stary telewizor, który nie wystarcza, by w pełni czerpać z piłkarskich emocji…

Nie musisz mówić tego głośno. Ty po prostu wiesz, jak bardzo potrzebujesz nowego modelu tv. Wiesz też, że… Twoja połówka ma w tym temacie delikatnie inne zdanie. Co teraz?

Uratuje Cię tylko spokój. I kilka argumentów potwierdzających konieczność zakupu nowego telewizora, które przekonają nawet tych zupełnie nieprzekonanych. Co możesz powiedzieć partnerce lub partnerowi, aby – tak jak Ty – poczuł nagłe i niepohamowane pragnienie wymiany tv na lepszy model?

Nawet 4000 zł zwrotu! Wykorzystamy je, na co tylko chcesz kochanie

Jasne, zakup nowego telewizora to inwestycja. Ale to inwestycja, która się opłaci! Po pierwsze – w Waszym domu pojawi się nowoczesny telewizor z obrazem doskonałej jakości, szybkim odświeżaniem obrazu, piękną kolorystyką i dźwiękiem, który robi wrażenie. Po drugie – jeśli skorzystacie z akcji HISENSE na EURO 2024 i do 14 lipca kupicie jeden z modeli objętych promocją, możecie zyskać nawet do 4000 zł zwrotu.

Zbyt piękne, żeby było prawdziwe? Nie! To proste – kupujecie telewizor, a HISENSE zwraca na Wasze konto część (całkiem sporą część!) kwoty wydanej na urządzenie. Wystarczy, że spełnicie jeden, super prostu warunek.

hisense 2 art środek

A na co można wydać pieniądze ze zwrotu? I to jest właśnie ten element negocjacji, dzięki któremu zyskasz sporą szansę na ich powodzenie… Pozwól zdecydować o tym drugiej połówce. Zyskasz nie tylko nowy telewizor.

Euro nie trwa wiecznie!

Moglibyśmy napisać, że zwłaszcza, jeśli kibicuje się tylko reprezentacji Polski, ale już nie będziemy tacy… W każdym razie, nawet jeśli polska drużyna wyjdzie z grupy i szczęśliwie dojdzie do finału EURO 2024, zawody trwają tylko miesiąc. A im później, tym mecze odbywają się rzadziej. To może być argument! Zwłaszcza dla tych połówek, które obawiają się, że nowoczesny HISENSE TV plus Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, równa się koniec życia rodzinnego czy towarzyskiego. Wręcz przeciwnie!

Czas między meczami, można wykorzystać na wspólne użytkowanie nowego telewizora. Modele HISENSE TV są idealne nie tylko do oglądania sportu. Świetnie nadają się zarówno do oglądania filmów (to dzięki technologii IMAX Enhanced), grania w gry czy słuchania koncertów (zasługa wbudowanego subwoofera i systemu Dolby Atmos, który łączy głęboki bas z dźwiękiem przestrzennym!). Kliknij i przekonaj się, do jakiej roli pasuje Twój nowy HISENSE TV! >> 

A po EURO? W domu lepiej niż w kinie!

I to jest najmocniejszy punkt negocjacji! Wszystko co dobre, ekscytujące i najważniejsze na świecie – szczególnie dla kibica piłki nożnej – zawsze się kończy. Kiedy mistrzostwa dobiegną końca, nowy telewizor zostanie z Wami. A to oznacza kolejne oszczędności!

Doskonała jakość obrazu sprawi, że chodzenie do kina przestanie być atrakcyjną opcją. Nie dość, że pieniądze, które trzeba by było wydać na bilety, zostaną w kieszeni, a za zrobiony w domu popcorn zapłacicie znacznie mniej, to jeszcze obejrzycie film na własnej wygodnej kanapie, w spokoju i pełnym komforcie. Wasz nowy telewizor stanie się centrum domowej rozrywki. Brzmi nieźle?

EURO to nie tylko piłka nożna! To święto, które łączy ludzi przed ekranami. A czy nie byłoby wspaniale, gdyby ten ekran mógłby być większy, jaśniejszy i po prostu… lepszy? Powiedz o tym swojej drugiej połówce i wybierzcie telewizor dla siebie. 

 
Advertisement

PRZECZYTAJ JESZCZE