Nowy Jeep Avenger: fuzja technologii, przestrzeni i możliwości

Nowy Jeep®️ Avenger: fuzja technologii, przestrzeni i możliwości

przez Blaber Motoryzacja

Samochody spalinowe marki Jeep są nadal istotną częścią motoryzacji. Ich nowoczesny, ale nawiązujący do klasyki wygląd, wydajne (i oszczędne jednocześnie) silniki, a także innowacyjne systemy, pozwalają w pełni cieszyć się jazdą w praktycznie każdych warunkach. Dowodem na to jest nowy, produkowany w Polsce oraz zdobywca prestiżowej nagrody Car of the Year 2023, Jeep Avenger, czyli miejski SUV z prawdziwym pazurem!

Mimo, że Avenger jest pierwszym Jeepem w wersji elektrycznej, to jednak producent nie zapomniał o fanach klasycznej motoryzacji. Inżynierowie legendarnej marki przygotowali napęd oparty na jednostce benzynowej PureTech o pojemności 1,2l, z wydajnym z turbodoładowaniem. To 100 koni mechanicznych, które pozwalają na bardzo przyjemną jazdę!

Jeep Avenger to powrót do DNA marki

Od wielu lat Jeep kojarzy się z wydajnymi jednostkami spalinowymi, które pozwalają na bezproblemowe poruszanie się w terenie i komfortową jazdę po utwardzonych drogach. Silnik PureTech 1.2l, połączony z 6-biegową, manualną skrzynią biegów sprawia, że znów poczujesz pełne panowanie nad autem i charakter tradycyjnych pojazdów. 

Jeep Avenger

To jednak nie wszystkie cechy, które sprawiają, że nowy Avenger wraca do korzeni. Charakterystyczna linia nadwozia przekłada się na masywny design pojazdu, przypominający klasyczne terenówki sprzed kilkudziesięciu lat. Wszystko okraszone jest nowoczesną stylistyką wnętrza, innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi (m.in. cyfrowymi wskaźnikami, systemem multimedialnym z Apple Car i Android Auto), a także interesującym oświetleniem ambient w kilku kolorach do wyboru czy elektrycznie otwieranym bagażnikiem, który działa na ruch stopy. 

Podkreślmy, że nowy Avenger ma aktywne systemy bezpieczeństwa (wykrywanie pieszych czy rowerzystów i autonomiczną jazdę) oraz zestaw osłon i listew dookoła samochodu, które umożliwiają ograniczenie skutków ewentualnej kolizji czy zderzeń. 

Dlaczego warto kupić spalinową wersję Jeep Avenger?

Przede wszystkim Avenger z silnikiem spalinowym jest dostępny praktycznie od ręki, co jest niezwykle istotne dla osób szukających nowego auta „na już”. Co więcej, występuje w bardzo atrakcyjnej cenie. Kliknij tutaj i dowiedz się, ile kosztować Cię będzie to niezwykłe auto.

W samochodzie świetnie będą czuć się rodziny (pojazd jest przestronny i wygodny) oraz użytkownicy, którzy poszukują praktycznych rozwiązań. Z pewnością zaimponują Ci liczne schowki w kabinie jak i przestronny bagażnik. Przypominamy, że pojazd został wyróżniony tytułem Car of The Year 2023 i jest on produkowany w Polsce. Więcej informacji o najnowszym Avengerze znajdziesz na TUTAJ

PRZECZYTAJ JESZCZE