Płatności online skrócone na maksa. Tak działa BLIK!

Płatności online skrócone na maksa. Tak działa BLIK!

przez Blaber TechnologieJedną z rzeczy, która diametralnie zmienia się w dorosłym życiu, jest nagle pojawiający się… brak czasu. Zaczynamy się spieszyć. Wciąż brakuje nam tych przysłowiowych godzin w dobie. Szukamy dróg na skróty, by wszystko, co można, załatwiać na JUŻ, od ręki. Bez zbędnych formalności i długiego oczekiwania. I tu pojawia się płatność BLIKIEM.

Na bank wiesz, co to jest BLIK

BLIK to obecnie najszybsza i najbezpieczniejsza forma płatności bezgotówkowych zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w przypadku usług online. Na pewno o niej słyszeliście. Aby korzystać z super szybkich i naprawdę bezpiecznych płatności BLIKIEM, musisz zainstalować aplikację swojego banku. To tam generować się będą 6-cyfrowe kody, dzięki którym Twoja płatność dojdzie do skutku.

Płacenie BLIKIEM trwa dosłownie chwilę. A i to, jak się okazuje, można dodatkowo przyspieszyć, korzystając z funkcji one click. Skorzystasz z niej, robiąc zakupy online. Jak? Załóżmy, że masz ulubiony sklep, w którym mniej lub bardziej regularnie zamawiasz ukochane żelki. Zapamiętaj go w aplikacji bankowej, a przy kolejnych zakupach nie będziesz musiał/a podawać 6-cyfrowego kodu! Wystarczy, że potwierdzisz ę płatność w apce. Genialne w swojej prostocie, prawda?

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ, DLACZEGO PŁACENIE BLIKIEM JEST SPOKO!

BLIK

Dlaczego właśnie BLIK?

Co tu tłumaczyć. Z BLIKIEM jest bezpieczniej, wygodniej i zdecydowanie najszybciej. Tylko Ty masz dostęp do, ważnego jedynie 2 minuty, kodu. Możesz robić bezpłatne przelewy na telefon i korzystać z bankomatów bez karty. Płacąc BLIKIEM, nie musisz logować się do swojego konta w banku, przepisywać numeru karty czy wpisywać długich haseł. Możesz też ogarniać płatność jednym kliknięciem dzięki opcji one click, a w sklepach stacjonarnych płacić zbliżeniowo. Korzyści jest na serio wiele!

Daj sobie chwilę wytchnienia, decydując się na płatności BLIKIEM. Wykonuj je maksymalnie szybko i w pełni bezpiecznie. Korzystaj! O wszystkich sposobach płacenia BLIKIEM, przeczytasz tutaj: KLIKNIJ!

PRZECZYTAJ JESZCZE