Współpraca | Blaber

Co robimy?

Tworzymy ciągle rozwijającą się sieć blogerów i autorów. Stawiamy na jakościowy content bez ulepszaczy treści. Dołączając do nas masz pewność, że Twoje materiały będą widoczne w towarzystwie najlepszych twórców, z dala od intruzywnych reklam.

Co zyskasz?

Będąc z nami zyskujesz na dwa sposoby. Po pierwsze, zwiększając zasięg na swojej stronie: wpisy publikowane przez nas to tzw. iFrame'y, których odsłony zliczają się na konto Twojego bloga. Po drugie, przez możliwość udziału w płatnych kampaniach dla największych marek.

Wchodzę w to!

Co robimy?

Nasz multiblog to platforma, na której zamieszczamy wyłącznie autorskie treści - nie znajdziesz tu reklam - i realizujemy kampanie content marketingowe. W Blaber Media łączymy tradycyjne tworzenie treści i content performance.

Co zyskasz?

Gwarantujemy angażującą treść i efektywną dystrybucję. Współpracując z nami wiesz, że Twój produkt znajdzie się na blogu, który autentycznie interesuje Twoją grupę docelową. Jakościową treść i organiczny zasięg wspieramy możliwościami, jakie daje nam multiblog: optymalizowaną i precyzyjną dystrybucją.

Wchodzę w to!