Duże bonusy dla małych biznesów, czyli co da Twojej firmie karta bp Komfort Prepaid? - Blaber

Duże bonusy dla małych biznesów, czyli co da Twojej firmie karta bp Komfort Prepaid?

przez Blaber Motoryzacja

Małe firmy operujące niewielką flotą pojazdów, często szukają sposobów na obniżenie kosztów eksploatacji. Nic w tym dziwnego. Jeśli jesteś właścicielem takiego biznesu i rozglądasz się właśnie za skutecznym rozwiązaniem, które to umożliwi, zwróć uwagę na kartę bp Komfort Prepaid z interesującym pakietem korzyści. Może się okazać, że to produkt stworzony właśnie dla Twojej firmy.

Korzyść numer 1: Rabaty na paliwo

Niezależnie od tego, czy flota w Twoim przedsiębiorstwie liczy 1 czy 5 samochodów, na pewno zależy Ci na tym, aby obniżyć wydatki na paliwo. Korzystając z karty bp Komfort Prepaid, możesz to zrobić. Daje Ci ona stałe rabaty zarówno na paliwo premium, jak i to standardowe. To pewnie oczywiste, ale warte podkreślenia: im częściej tankujesz, używając wspomnianej karty flotowej, tym oszczędności Twojej firmy są większe. Brzmi przekonująco, prawda?


karta bp komfort prepaid

Korzyść numer 2: Wygodna rachunkowość

Oprócz zniżek na paliwo, karta bp Komfort Prepaid to także większa przejrzystość ponoszonych kosztów, które można monitorować na bieżąco z wykorzystaniem dedykowanych temu, bardzo intuicyjnych w obsłudze, narzędzi online. Nie da się wygodniej – bezgotówkowe płatności i zbiorcza faktura za cały miesiąc transakcji, potrafią znacząco i w odczuwalny sposób, ułatwić zarządzanie finansami. 

No i jeszcze więcej korzyści! 

Niby drobniejszych, ale z drugiej strony takich, które również składają się na stały koszt posiadania floty w firmie. Mowa tu nie tylko o możliwości dokonywania bezgotówkowych transakcji na blisko 600 stacjach bp w całej Polsce, ale i o rabatach na myjnie, oleje i płyny do spryskiwaczy, które są na nich dostępne.

Jeśli przekonaliśmy Cię do tego, że kierowcy w Twojej firmie powinni korzystać z karty paliwowej bp Komfort Prepaid, pozostaje Ci tylko zamówić ją w 3 prostych krokach. Szczegóły znajdziesz tutaj:

Cały proces jest intuicyjny, a załoga sieci stacji bp z pewnością odpowie na wszystkie Twoje pytania. Zamów kartę bp Komfort Prepaid i skorzystaj z wielkich możliwości, jakie daje ona nawet zupełnie małym firmom. Nie trać czasu na szukanie oszczędności – skup się rozwoju biznesu!

 

PRZECZYTAJ JESZCZE