Dokładnie tak wyobrażam sobie samochód przyszłości. Bo lubię mieć wybór!

Dokładnie tak wyobrażam sobie samochód przyszłości. Bo lubię mieć wybór!

przez Blaber Motoryzacja

Czym będzie charakteryzować się motoryzacja w niedalekiej przyszłości? Wizje są różne. Z pewnością oprze się na nowoczesnych układach napędowych, które bezemisyjnie i oszczędnie pozwolą przemierzać kolejne kilometry. Samochód przyszłości z pewnością otworzy przed kierowcami nieskończone możliwości konfiguracji, umożliwiając wpływanie na wygląd wewnętrzny i zewnętrzny auta. 

Samochodem futurystycznym jest z pewnością najnowszy Peugeot 408, który dostępny jest w wersji hybrydowej i ma bardzo szerokie pole do konfiguracji pożądanych cech. Co świadczy o tym, że auto należy do grupy nowoczesnych, bazujących na rozwiązaniach z nadchodzącej przyszłości? Możesz dowiedzieć się tego, klikając TUTAJ. A możesz czytać dalej i przekonać się, na które cechy nowego Peugeot 408 my postawiliśmy.

Czym może charakteryzować się samochód naszej przyszłości?

Przede wszystkim innowacyjny samochód nie będzie zanieczyszczał środowiska i stanie się idealnym pomostem między praktycznym wykorzystaniem napędu, oszczędnością oraz dalekim zasięgiem. Dziś do nowoczesnych rodzajów zasilania pojazdu zaliczymy hybrydę plug-in. Dlaczego? Bo łączy ona w sobie wszechstronność silnika spalinowego (posiada jednostkę na benzynę, idealną na dalsze wyprawy) z zaletami elektrycznej jednostki napędowej. 

Przykładowo, wg. WLTP, Peugeot 408 w wersji plug-in hybrid na samym prądzie może przejechać ponad 60 kilometrów! Jadąc do pracy oddalonej od Twojego miejsca zamieszkania o mniej więcej taki dystans, jest wielce prawdopodobne, że dojedziesz do niej codziennie bez emisji spalin do atmosfery. 

SPRAWDŹ INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE ZASTOSOWANE W NOWYM PEUGEOT 408!

Peugeot 408

Wybór ma i będzie mieć znaczenie!

To co będzie cechować samochody w przyszłości to możliwość pełnego dostosowania ich wyglądu czy funkcjonalności do potrzeb użytkowników. Znów będziemy posiłkować się przykładem Peugeot 408. Wszechstronna konfiguracja pojazdu ułatwia nie tylko uwzględnienie wyposażenia i systemów jakie ma posiadać (m.in. nowoczesne centrum multimedialne Peugeot i-Cockpit 3D czy nawigacja 3D), ale także wyglądu.

W zależności od wersji, Peugeot może mieć inne światła LED, opływowy spoiler czy nawet malowanie wlotu powietrza, które może mieć taki sam kolor jak pozostałe elementy nadwozia. To jeszcze bardziej wpływa na jego oryginalność. Skonfiguruj swoją wersję nowego Peugeot 408.

Samochód przyszłości musi wyrażać poczucie własnego ja! 

Pojazdy takie jak Peugeot 408 wyróżniają się stylistyką i łączą w sobie wiele cech, dzięki czemu nie tylko rzucają się w oczy, ale też są niezwykle praktyczne. Innowacyjny pojazd francuskiej marki łączy w sobie cechy fastbacka, sedana, hatchbacka, a nawet SUVa. Posiada podwyższone zawieszenie i zmienioną linię nadwozia, a przez to kierowca i pasażerowie mogą liczyć na większą przestrzeń w środku.

peugeot c

Agresywny design i nowoczesne kolory pozwalają z kolei wyróżnić się na tle innych samochodów, wzbudzając ciekawość postronnych obserwatorów. Jeżeli więc szukasz futurystycznego auta w pełnej krasie, najnowszy Peugeot 408 będzie idealny dla Ciebie! Kliknij i sprawdź!

PRZECZYTAJ JESZCZE