Kosmos możliwości! Sprawdź możliwe konfiguracje nowego Peugeot 408!

Kosmos możliwości! Sprawdź możliwe konfiguracje nowego Peugeot 408!

przez Blaber Motoryzacja

Peugeot 408 to pojazd, który łączy w sobie innowację, niezwykły design i możliwość dostosowania do potrzeb kierowcy. To samochód dla osób, które wymagają nie tylko dotarcia z punktu A do punktu B, ale indywidualności i oryginalności w każdym calu. Postanowiliśmy sprawdzić jakie możliwości konfiguracyjne daje auto francuskiego potentata, analizując jego specyfikę. 

Dla kogo Peugeot 408 to najlepszy pojazd? Z pewnością odnajdą się w nim kierowcy, którzy stawiają na wyjątkową linię nadwozia, wygodne, przestronne i skrupulatnie zaplanowane wnętrze oraz oryginalność. To samochód łączący w sobie cechy sedana, hatchbacka, fastbacka, a nawet SUV-a, mocno rozpychając się w segmencie D. Kliknij i sprawdź!

Poznaj gamę silników nowego Peugeota 408!

Jednak to, co najciekawsze drzemie pod maską auta. Do wyboru mamy kilka wersji silnikowych, przystosowanych do wymagań użytkowników stawiających zarówno na klasykę, jak i elektryfikację w zaawansowanym wymiarze. 

Osoby oszczędne, ceniące alternatywny napęd i ekologię mogą wybrać hybrydową jednostkę napędową (plug-in), której średnie spalanie to zaledwie 1,2 litra na 100 kilometrów (wg. WLTP). Wersja ta ma aż 63 kilometry pełnego zasięgu elektrycznego i moc między 150 i 180KM (w zależności od wersji). Kierowcy wolący coś bardziej tradycyjnego, wybiorą natomiast benzynowy silnik PureTech o mocy 130KM, którego spalanie to tylko 6,3 litra wg. WLTP.

Linia, która robi ogromne wrażenie!

W najnowszym Peugeot 408 możemy znacznie wpływać na wygląd auta. W wersji GT Matrix LED otrzymamy wąskie, agresywne i charakterystyczne przednie światła LED. Dodatkowo samochód wyposażony jest w inne elementy w „kociej” stylistyce. To światła do jazdy dziennej LED w kształcie kłów, światła LED w kształcie śladu trzech pazurów oraz wyjątkowy spoiler dachowy, który przypomina kocie uszy.

peugeot 408

Dodajmy do tego, że w standardzie otrzymamy całkowicie nowy kształt kół o rozmiarze 20”, który idealnie dopełnia cały design pojazdu i świetnie komponuje się ze stylistyką nadwozia. Dla rodzaju wyposażenia GT , producent dodatkowo przewidział przednią osłonę wlotu powietrza, która lakierowana jest w kolorze nadwozia. 

Dostosuj wnętrze pod siebie!

Nie zapominajmy, że zmieniać można również środek auta. Do wyboru jest między innymi wykończenie kierownicy, tapicerka oraz innowacyjne wyposażenie takie jak system multimedialny Peugeot i-Cockpit 3D, nawigacja 3D ułatwiająca dojazd do celu, wspieranie komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy Peugeot Drive Assist i wiele innych.

Skonfiguruj więc swojego wymarzonego Peugeot 408 na stronie internetowej i wyjedź nim z najbliższego salonu marki. To samochód, który czeka na Ciebie!

PRZECZYTAJ JESZCZE