Całkowicie odmienna koncepcja kultowego SUV-a. Jak ją widzisz?

Całkowicie odmienna koncepcja kultowego SUV-a. Jak ją widzisz?

przez Blaber Motoryzacja

Peugeot 3008 w całkowicie odmiennej odsłonie na pewno zaskoczy każdego fana motoryzacji. To pojazd bazujący na innowacyjnej technologii, bezpieczeństwie, komforcie i niepowtarzalnym designie, który zwraca na siebie uwagę. Francuski producent zadbał o to, aby kultowy już SUV, szedł z duchem czasu pod każdym względem!

Nowy Peugeot 3008 PHEV (lub klasyczny, w wersji benzynowej) zdecydowanie ma szansę powtórzyć sukces swoich poprzedników. Od 2009 roku ten rodzinny, przestronny i stylowy pojazd był zdecydowanie europejskim hitem sprzedaży, a tylko druga generacja pojazdu sprzedawała się w zawrotnej liczbie 100 tysięcy egzemplarzy rocznie! 

Niesamowity styl, wyjątkowy komfort

Kolejna odsłona 3008 bazuje na całkowicie nowej koncepcji SUV-a, łączącej w sobie zwinność i wszechstronność miejskiego crossovera z nietuzinkowym designem i przestronnością, tak charakterystyczną dla dużych aut klasy kompaktowej. Na szczególną uwagę zasługuje wygląd tego auta.

Kliknij tutaj i zobacz design, który przyciąga >>> 

Cała linia nadwozia Peugeot 3008 łączy w sobie zadziorność, siłę, ale też harmonię i spokój – to jak zmieszanie wody i ognia. Tak niezwykłe połączenie sprawia, że auto dostojnie i finezyjnie przemierza kolejne kilometry, a opływowy kształt wpływa na poprawę prowadzenia w każdych warunkach. 

Nowoczesny temperament oparty na innowacji i ekologii

Finezja i temperament to nie są jedyne zalety SUV-a Peugeot 3008. Nie sposób nie wspomnieć o innowacyjnej technologii, która wspiera kierowcę i towarzyszy mu w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów. Przykładem na to, jest system Peugeot i-Cockpit – multimedialny kombajn do zarządzania wszystkimi funkcjami pojazdu i wyświetlania ich na wyraźnym ekranie. Jest tego więcej. Kliknij i poznaj pozostałe innowacyjne rozwiązania, którymi kusi Peugeot 3008! >> 

Pamiętaj, że Peugeot 3008 dostępny jest w hybrydowej wersji PHEV, ograniczającej spalanie i przekładającej się na dynamikę oraz ekologię w trakcie jazdy. Znajdziesz też model z silnikiem benzynowym, spalający zaledwie 6,4l/100km w cyklu mieszanym wg. WLTP, o mocy 130KM. Każdy z tych pojazdów możesz zamówić online: TUTAJ >>  Gotowy na nową przygodę?

PRZECZYTAJ JESZCZE