Czym zaskoczy Cię nowy Peugeot e-2008? - Blaber

Czym zaskoczy Cię nowy Peugeot e-2008?

przez Blaber Motoryzacja

Młodość jest okresem, w którym tętniące życiem miasto wciąga i pozostawia wspomnienia na całe życie. Z czasem pragnienie szalonych nocy zaczyna przeplatać się z ochotą na ucieczkę w miejsce, gdzie spokój i cisza pozwalają delektować się odpoczynkiem od codzienności w metropolii. Co ma z tym wspólnego nowy Peugeot e-2008?

Pogodzenie tych dwóch przeciwieństw bywa uciążliwe. Co nie znaczy, że nie ma na to sposobu. Wszechstronność i design, które oferuje nowy Peugeot e-2008 doskonale wpisują się zarówno w miejski lifestyle, jak i w potrzebę ucieczki daleko od zgiełku miasta, którą zdarza się poczuć każdemu z nas. Dlaczego tak sądzimy?

Przyciągaj wzrok

Nowy, w pełni elektryczny SUV Peugeot e-2008, cechuje się unikatowym stylem, który zdecydowanie wyróżnia go w sznurze samochodów sunących ulicami miast. Jego design jest odważny i nieszablonowy, a także wyjątkowy na tle innych aut elektrycznych, często tak mocno pozbawionych wyrazu. Przód samochodu wykorzystuje drapieżny motyw pazurów lwa oraz atrapę chłodnicy o dynamicznym wzorze z rozszerzających się bloków. Dzięki temu ten model jest również gustownym dodatkiem do miejskiego outfitu. Kliknij i przekonaj się, jak znakomicie prezentuje się nowy Peugeot e-2008 >>Stawiaj czoła wyzwaniom

Nowy Peugeot e-2008 łączy atletyczną sylwetkę i wyrazisty charakter nadwozia z futurystycznym i stylowym wnętrzem. W efekcie umożliwia sprawnie załatwianie potrzeb zawodowych oraz rodzinnych, zapewniając unikatowe wrażenia z użytkowania. Peugeot i-Cockpit pozwala z satysfakcją obsługiwać funkcje samochodu za pomocą eleganckich klawiszowych przełączników, a 10-calowy ekran dotykowy z systemem multimedialnym Peugeot i-Connect, zapewnia intuicyjny dostęp do łączności i multimediów. 

Dopracowanie wnętrza widać nie tylko na desce rozdzielczej. Nowy Peugeot e-2008 wykorzystuje wyjątkową przyjemną i miłą w dotyku, tapicerkę z alcantary. Jednocześnie wśród dostępnych dodatków, można znaleźć m.in. funkcję masażu, dzięki czemu samochód jest w stanie zaoferować komfort zbliżony do tego, który odnajdziecie w klasie premium.

Przekraczaj granice

Wnętrze, które oferuje nowy Peugeot e-2008, jest nie tylko dopracowane, ale również przestronne. Przy rozłożonych siedzeniach bagażnik oferuje od 434 do 545 litrów pojemności w zależności od wybranej wersji. Po złożeniu tylnej kanapy przestrzeń bagażowa osiąga 1467 litrów. Dodając do tego maksymalny zasięg na jednym ładowaniu do 406 KM wg WLTP, można w każdej chwili spakować wszystkie bagaże i wybrać się nawet na całkiem daleką podróż.

Peugeot 2008 występuje w wersjach z napędem spalinowym, przez co jego styl i funkcjonalność jest dostępna także dla miłośników tradycyjnych motorów,. Ponadto samochód oferuje funkcje takie jak zaawansowana kontrola trakcji zwiększająca bezpieczeństwo na drodze pokrytej piachem, błotem czy śniegiem, a także asystenta zjazdu ze wzniesienia.

To kolejne dowody na to, że nowy Peugeot 2098 to auto idealnie sprawdzające się zarówno w miejskiej dżungli, jak i w przysłowiowych Bieszczadach. Kierunek zależy od Ciebie. Kliknij i sprawdź miesięczną ratę za Twojego nowego Peugeot e-2008!

Advertisement

PRZECZYTAJ JESZCZE