Możesz nie rozumieć miłości do SUV-ów, ale TEN Cię zachwyci

Możesz nie rozumieć miłości do SUV-ów, ale TEN Cię zachwyci

przez Blaber Motoryzacja

Jeśli uważasz, że SUV-y to auta, które na dobrą sprawę niewiele wnoszą do nowoczesnej motoryzacji, udając coś pomiędzy terenówką i eleganckim, miejskim pojazdem, możesz się zdziwić. Wystarczy, że przeczytasz ten tekst.

Jego bohaterką jest Alfa Romeo Tonale – auto, które dostarcza niesamowitych emocji, zapewniając niezrównaną przyjemność prowadzenia, wyjątkowy wygląd i sportowy charakter. Czego to zasługa? Wystarczy rzucić okiem. Przekonaj się, klikając tutaj >> 

Inżynierowie i projektanci włoskiej marki postawili na niestandardowe kompromisy, pozwalające cieszyć się tym autem w każdych warunkach – w mieście, ale też na trasie. Dopracowali Tonale w najmniejszych szczegółach, uwzględniając dynamikę silników, wygodę wnętrza i wyróżniający się wygląd. To samochód, który opowiada swoją historię wszędzie tam, gdzie tylko się pojawi.

Dlaczego Alfa Romeo Tonale to samochód, który pokochasz od pierwszego wejrzenia?

Dynamiczny charakter, elegancki design, nowoczesne wnętrze. Alfa Romeo Tonale wyróżni się na każdej drodze. Swobodnie opadająca linia nadwozia, charakteryzująca się opływowym i dynamicznym kształtem, to nawiązanie do najlepszych, legendarnych już projektów Alfa Romeo. Trójkątna tarcza Scudetto odnosi się do sportowego rodowodu włoskiej marki, a adaptacyjne światła Full LED Matrix w układzie 3+3 są cechą rozpoznawczą pojazdu „z pazurem”. 

Równie designerskie jest wnętrze tego auta. Analogowe przyciski ułatwiają szybkie i sprawne sterowanie m.in. klimatyzacją i zgrane są z wszystkimi nowoczesnymi systemami (takimi jak zestaw kamer czy czujniki radarowe). Sprawnie możesz obsługiwać je również przez ekran Uconnect (wielkości 10,25”) oraz  cyfrowy wyświetlacz TFT 12,3” w panelu zegarów. Zwróć uwagę na to, że w eleganckiej kabinie nie zabrakło funkcjonalnych i praktycznych rozwiązań, a duży bagażnik z pewnością pozwoli na daleką, wakacyjną wyprawę z całą rodziną. 

Jeśli już o bliskich mowa, warto wspomnieć o rozwiązaniach gwarantujących bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem Alfa Romeo Tonale. Chcesz dowiedzieć się więcej o zaawansowanych systemach wspomagania kierowcy, nowoczesnej technologii brake-by-wire czy innych narzędziach, dbających o Twój spokój i komfortową drogę pasażerów? Kliknij tutaj >> 

Alfa Romeo Tonale – serce auta bijące z myślą o Tobie

Teraz słowo o nowoczesnych napędach, które pobudzają zmysły i gwarantują niezapomniane doznania z jazdy. Pod maską Alfa Romeo Tonale pracują dynamiczne i oszczędne jednostki napędowe. Możesz mieć klasyczny silnik Diesla lub wiele rodzajów hybryd. Każda z nich łączy w sobie technologiczne innowacje z legendarnym duchem marki.

Pojazd występuje m.in. w tzw. miękkiej hybrydzie (mild hybrid) o mocy 130 lub 160 KM. Jednostki te zapewniają perfekcyjne prowadzenie i niezapomniane wrażenia z jazdy. Co ciekawe, elektryczne silniki mogą napędzać auto przy niskich prędkościach, poruszając się w trybie elektrycznym, co jest niespotykane w żadnym innym aucie z „miękkim” napędem. 

Dla osób, które liczą na niezapomniane, sportowe emocje z Alfą Romeo producent przygotował wersję plug-in hybrid o zawrotnej mocy 280 KM! To jednostka, która przyspiesza bicie serca, a do tego jest nowoczesna i ekologiczna. Cicha jazda, oszczędność i niska emisja CO2. Do tego setki kilometrów zasięgu.

Kliknij i sprawdź, ile dokładnie >>  Czy można chcieć więcej? 

Alfa Romeo – powrót do sportowego charakteru marki 

Niepowtarzalne doznania z jazdy i sportowa dusza nowego, wielokrotnie nagradzanego modelu Tonale, nie są dziełem przypadku. To efekt wieloletniej obecności marki Alfa Romeo w Formule 1, gdzie testowane są wszystkie rozwiązania przekładające się na doskonałe właściwości jezdne i osiągi samochodów włoskiego producenta.

Pamiętaj też, że decydując się na Alfa Romeo Tonale, otrzymujesz 5-letnią gwarancję z limitem przebiegu do 200 tysięcy kilometrów. To pierwsza marka premium w Polsce, która wprowadziła takie rozwiązanie. Kliknij i sprawdź, które modele Alfa Romeo mogą z niego skorzystać >> 

Kompaktowy SUV Alfa Romeo Tonale możesz mieć w ofercie 50/50 od 79 100 zł i RRSO 0%. Chcesz sprawdzić, jak wyglądałaby Alfa stworzona według Twojej wizji? Skonfiguruj ją. Wystarczy kliknąć tutaj >>