Wakacje za granicą tańsze niż w Polsce. Propozycje kierunków!

Wakacje za granicą tańsze niż w Polsce. Propozycje kierunków!

przez Blaber Podróże

Urlop w Polsce to temat, który budzi spore emocje. Z jednej strony nasz kraj naprawdę ma wiele do zaoferowania wczasowiczom, z drugiej zaś niepewna pogoda i wysokie ceny w kurortach skutecznie odstraszają poszukujących udanego letniego wypoczynku.

Jeśli więc oczekujesz od wakacji pełnego słońca, ciepłego morza, a przy tym nie chcesz wydać fortuny, mamy dla Ciebie cztery propozycje zagranicznych kierunków z oferty sprawdzonego biura podróży Rainbow. Jak się za chwilę przekonasz, często zdecydowanie tańszych niż wyjazdy nad polskie morze czy w góry w sezonie. 

Tunezja dla łowców okazji

Na dobry początek propozycja wyjazdu dla tych, którzy tak bardzo potrzebują odpocząć, że mogą wyjechać praktycznie natychmiast, a przy tym szukają prawdziwej cenowej okazji. W czasach wszechobecnej drożyny, ta oferta może wyglądać jak błąd, ale tu nie ma mowy o żadnej pomyłce. 8-dniowy wypoczynek Last Minute w Tunezji, ze śniadaniami i obiadokolacjami w cenie, naprawdę może być tańszy niż 2 tysiące złotych! TUTAJ znajdziesz wiele takich propozycji >> 


Wczasy w klimacie śródziemnomorskim

Planujesz zmieścić się w budżecie 3000 złotych? Śmiało możemy polecić Ci tygodniowy wypoczynek na malowniczej greckiej wyspie Rodos. Oferta to typowe Last Minute: wyjeżdżasz w maju, meldujesz się w hotelu Labranda Blue Bay Resort (szczególnie polecanym rodzinom z dziećmi) i korzystasz z uroków wakacji w formacie all inclusive. To tylko jedna z propozycji. Inna, to na przykład 8 dni w opcji All Inclusive na wyspie Zakhyntos za mniej niż 2200 złotych. I to nie jest żart. Znajdź swoją perełkę! >> 


Coś dla lubiących zwiedzanie

Zależy Ci na tym, aby w relatywnie krótkim czasie zobaczyć maksymalnie wiele, a za pobyt nie zapłacić więcej niż 3000 złotych? Postaw na jedną z wycieczek objazdowych, jakie w swojej ofercie ma Rainbow. Ciekawie prezentują się włoskie wyprawy: kliknij i przejrzyj listę propozycji >>  Nasz typ, to „Saluti Roma – Rzym i Watykan”. Podczas pięciodniowej wyprawy dogłębnie zwiedzisz starożytny Rzym z Koloseum, Forum Romanum, Kapitolem czy Panteonem, a także zobaczysz wszystkie obowiązkowe punkty na mapie Watykanu z Bazyliką św. Piotra, Kaplicą Sykstyńską i Ogrodami Watykańskimi na czele.

Różne są sposoby poznawania świata: zaliczanie, przejeżdżanie i zwiedzanie.
My doświadczyliśmy tej trzeciej, najlepszej możliwości w trakcie wycieczki do Rzymu i Watykanu niech opinia zadowolonego klienta będzie najlepszą rekomendacją dla tej szczególnej wycieczki.


Fuerta tańsza niż Kołobrzeg

Na koniec przedstawimy najdroższą propozycję w przygotowanym przez nas zestawieniu, która finalnie i tak może okazać się sporo tańsza, niż na przykład tygodniowy wyjazd do Kołobrzegu. Wystarczą niecałe 4 tysiące złotych, by spędzić 8 dni na wulkanicznej wyspie Fuertaventura. Miejsce to jest prawdziwą mieszanką kultur. Wyspa należy co prawda do Hiszpanii, jednak pod względem klimatu i położenia geograficznego zdecydowanie bliżej jej do Afryki.

Swój urlop możesz spędzić w hotelu Lemon & Soul Cactus Garden, docenianym przez klientów ze względu na nowoczesne pokoje i wnętrza, ale również naprawdę smaczne jedzenie w wariancie All inclusive. Możesz też przejrzeć ponad 180 ofert innych hoteli i znaleźć 8-dniowy pobyt na Costa Brava ze śniadaniami i obiadokolacjami, za mniej niż 2200 złotych.  Sprawdź je TUTAJ >>


Niezależnie od tego, która oferta najlepiej wpisuje się Twoje oczekiwania i budżet, lecąc na wakacje z Rainbow masz pewność bagażu rejestrowanego i podręcznego w cenie, gwarancję transferów pomiędzy lotniskiem a hotelem, standardowe ubezpieczenie i całodobową opiekę rezydenta. Nas to przekonuje!

PRZECZYTAJ JESZCZE