Jak robić super szybkie przelewy na konto w innym banku?

Jak robić super szybkie przelewy na konto w innym banku?

przez Blaber Lifestyle

Szybka zbiórka pieniędzy na prezent, zrzutka na rachunek w restauracji czy prośba znajomego o zastrzyk gotówki? W każdej z tych sytuacji świetnie sprawdzi się Przelew na telefon BLIK. Możesz przelać dowolną kwotę nawet bez znajomości numeru konta odbiorcy i mieć pewność, że dotrą niemalże natychmiast. Wystarczy, że znasz numer telefonu osoby, której chcesz przelać pieniądze.. 

Kto może korzystać z przelewów na telefon BLIK?

Przelew na telefon BLIK to szybki, bezpieczny i wygodny sposób na rozliczanie się ze znajomymi lub natychmiastowe przesyłanie pieniędzy. Nieważne, czy odbiorca ma konto w tym samym banku co Ty, czy w zupełnie innym. Wystarczy, że jego i Twój bank obsługują przelewy na telefon BLIK, a numer telefonu odbiorcy jest zarejestrowany w usłudze. Pieniądze wysłane przy pomocy takiego przelewu pojawią się na koncie odbiorcy już po kilku sekundach.

Aktualnie aż 15 banków umożliwia korzystanie z tej usługi.

Jak zrobić Przelew na telefon BLIK?

To naprawdę proste! Wystarczy zalogować się do aplikacji bankowej i wykonać 4 łatwe kroki, by za kilka chwil pieniądze były już na koncie odbiorcy. Koniec z odwlekaniem wykonania przelewu w czasie, zapominaniem o oddaniu komuś kwoty za prezent i przepisywaniem długich numerów kont. Chcesz poznać te kroki?

Kliknij i zobacz, jak prosto możesz wykonać Przelew na telefon BLIK >>

Kiedy warto skorzystać z szybkiego przelewu BLIKIEM?

  • Składka na urodzinowy prezent – szybko i sprawnie przelejesz odpowiednią kwotę do osoby, która zajmuje się kupowaniem prezentu.

  • Opłacenie rachunku w restauracji – dzielenie rachunków w restauracjach bywa kłopotliwe dla obsługi, a niektóre lokale nie dają możliwości dzielenia rachunków przy stolikach dla większych grup. Dzięki przelewom za telefon BLIK każdy może przekazać kwotę za swój posiłek na konto jednej osoby, która za kilka sekund będzie mogła opłacić rachunek bez konieczności uszczuplania własnych środków na koncie.

  • Opłacenie wizyty u fryzjera – zapomniałeś gotówki, a Twój fryzjer nie korzysta z terminala płatniczego? Szybki Przelew na telefon BLIK umożliwia natychmiastowe opłacenie wizyty.

  • Zastrzyk gotówki dla nastolatka – w życiu bywa różnie, a nastoletnie dzieci często nagle pozostają bez gotówki. Przelew na telefon BLIK pozwoli Ci tu i teraz zasilić konto nastolatka o potrzebną kwotę.

Przelewy na telefon BLIK to rozwiązanie, dzięki któremu elektroniczne przekazywanie pieniędzy staje się jeszcze łatwiejsze. Jesteśmy przekonani, że kiedy raz skorzystasz z tej możliwości, będziesz do niej wracał regularnie. Powiemy nawet więcej – będziesz również polecał ją swoim znajomym! W końcu to wygoda dla obu stron – wystarczy kilka kliknięć, by rozliczyć się szybko i bezpiecznie. 

 

PRZECZYTAJ JESZCZE