Razem ze 112 trenerami oraz 83 arbitrami dało to liczbę blisko 600 uczestników zawodów.
„Daliśmy radę, aby położyć i nakarmić prawie 600 osób. Sprzęt na imprezę przywiozły dwa TIR-y. Przy jego instalowaniu i demontowaniu po zawodach pomagała grupa oddanych gimnastyce wolontariuszy” – powiedziała PAP prezes Polskiego Związku Gimnastycznego Barbara Stanisławiszyn.
W czasie imprezy pożegnano Maksyma Kowalenkę, Dariusza Pisarka (obaj AZS AWF Kraków), Monikę Frandofert (TS Wisla Kraków) oraz Annę Czarniecką (SGA Gdynia), którzy zakończyli karierę.
Medaliści MP w gimnastyce sportowej
kobiety
wielobój
1. Katarzyna Jurkowska-Kowalska (TS Wisła Kraków) 53,750 pkt
2. Gabriela Janik (CWZS Zawisza Bydgoszcz) 52,950
3. Paula Plichta (UKS SMS Olsztyn) 51,950
wolne
1. Jurkowska-Kowalska 13,850
2. Janik 13,500
3. Plichta 12,800
Alma Kuc (All Olympian Los Angeles) 12,800
poręcze
1. Kuc 13,900
2. Janik 13,700
3. Jurkowska-Kowalska 12,500
skok
1. Janik 14,400
2. Jurkowska-Kowalska 14,050
3. Plichta 13,950
równoważnia
1. Jurkowska-Kowalska 14,900
2. Plichta 13,200
3. Janik 13,150
mężczyźni
wielobój
1. Łukasz Borkowski (AZS AWFiS Gdańsk) 82,550
2. Sebastian Gawroński (AZS AWFiS Gdańsk) 79,250
3. Adam Rzepa (CWZS Zawisza Bydgoszcz) 79,100
wolne
1. Adam Rzepa 14,500
Borkowski 14,500
3. Gawroński 14,300
poręcze
1. Gawroński 14,000
2. Jakub Valles (AZS AWF Kraków) 13,800
3. Rzepa 13,450
skok
1. Rzepa 13,300
2. Patryk Rabstein (AZS AWFiS Gdańsk) 12,650
3. Jacek Pozowski (AZS AWF Kraków) 12,600
drążek
1. Gawroński 13,300
2. Rabstein 13,200
3. Adrian Łopatyński (AZS AWFiS Gdańsk) 13,050
kółka
1. Gawroński 14,100
2. Piotr Wieczorek (KG Radlin) 13,750
Przemysław Gniewisz (AZS AWF Kraków) 13,750
koń z łękami
1. Rabstein 13,550
2. Wieczorek 13,250
3. Borkowski 12,850
Medalistki MP w gimnastyce artystycznej
wielobój
1. Angela Kosuliewa (SGA Gdynia) 61,900
2. Natalia Kozioł (SGA Gdynia) 61,250
3. Julia Wiśniewska (UKS Jantar Gdynia) 69,950
obręcz
1. Kosuliewa 16,900
2. Angela Kondzioła (UKS Błękitna Szczecin) 15,500
3. Małgorzata Romaniuk (UKS Błękitna Szczecin) 14,850
piłka
1. Kozioł 16,200
2. Kosuliewa 15,350
3. Julia Woźniak (SGA Gdynia) 14,800
maczugi
1. Kosuliewa 17,000
2. Kondzioła 15,650
3. Kozioł 15,450
wstążka
1. Kosuliewa 16,300
2. Kozioł 15,350
3. Wiśniewska 15,050
akrobatyka sportowa
kobiety
dwójki
1. Aneta Kajda, Zofia Sasimowska (UTS Akro-Bad Warszawa) 74,430 pkt
2. Malwina Sala, Maja Stasicka (Stal Rzeszów) 66,930
3. Nadia Jasińska, Gabriela Podleś ((UTS Akro-Bad Warszawa) 66,500
trójki
1. Agnieszka Libiszewska, Aleksandra Pikul, Dżesika Romanowska (UKS Kociewie Starogard Gdański) 84,690
2. Izabela Matias, Karolina Pinkowska, Wiktora Żółkiewicz (Stal Rzeszów) 80,660
3. Emilia Plewnia, Magda Rajtor, Marta Śrutwa (DOSiR Sokolnia Chorzów) 77,870
mężczyźni
dwójki
1. Cyryl Kwiatkowski, Kasper Romanowski (UKS As Zielona Góra) 78,700
2. Piotr Błesznowski, Patryk Dereniewski (UTS Akro-Bad Warszawa) 73,850
3. Paweł Bigos, Jakub Zieliński (MKS Pruszków) 70,560
czwórki
1. Tomasz Antonowicz, Melchior Czarniak, Maciej Kroczak, Marek Wrześniak (ZTA Aurum Złotoryja) 83,040
2. Szymon Bentkowski, Dorian Pas, Szymon Pas, Jan Socha (MKS Polonia Świdnica) 77,480
3. Daniel Czajewski, Bartłomiej Pamin, Kacper Kędzierski, Dominik Pamin (UTS Akro-Bad Warszawa) 69,440
dwójki mieszane
1. Iga Klesyk, Jakub Tronina (Stal Rzeszów) 88,010
2. Angelika Kowalewska, Maciej Zabierowski (UKS Targówek Warszawa) 85,380
3. Julia Kraj, Wojciech Dackiewicz (AZS AWF Katowice) 83,620
skoki na ścieżce
kobiety
1. Agnieszka Bałko (MKS Żak Biała Podlaska) 118,600 pkt
2. Dorota Bałko (Acrogym Kraków) 113,700
3. Zuzanna Paluch (Acrogym Kraków) 109,700
mężczyźni
1. Marcin Wesołowski (AZS AWF Poznań) 133,800
2. Mikołaj Skąpski (AZS AWF Poznań) 122,000
3. Jacek Drausowski (AZS AWF Poznań) 121,900
trampolina
kobiety
1. Zofia Berlikowska (UKS As Zielona Góra) 137,115
2. Natalia Pietrucha (Stal Rzeszów) 133,585
3. Joanna Pawłowska (AZS AWF Poznań) 128,525
mężczyźni
1. Łukasz Tomaszewski (MKS Viktoria Jawor) 157,710
2. Artur Zakrzewski (AZS AWF Poznań) 156,145
3. Tomasz Adamczyk (AZS AWF Wrocław) 154,070
skoki synchronicze
kobiety
1. Michalina Balcerzewska, Magdalena Świtalska (AZS AWF Poznań) 117,200
2. Katarzyna Bosek, Dominika Warchoł (Stal Rzeszów) 116,800
3. Katarzyna Lelek, Michalina Kliś (Stal Rzeszów) 114,600
mężczyźni
1. Tomasz Krzemień, Łukasz Tomaszewski (MKS Viktoria Jawor) 124,300
2. Patryk Kurowski, Arkadiusz Pniewski (UKS As Zielona Góra) 119,400
3. Dominik Figlak, Artur Zakrzewski (AZS AWF Poznań) 118,900
(PAP)
jej/ af/