Poradnik kibica: Jak wybrać telewizor, który najlepiej odda emocje EURO 2024? - Blaber

Poradnik kibica: Jak wybrać telewizor, który najlepiej odda emocje EURO 2024?

przez Blaber Lifestyle

Jesteś kibicem piłki nożnej? To oczywiste, że oddałbyś wiele za to, by móc obserwować zmagania swojej drużyny na żywo, na jednym ze stadionów EURO 2024. Co jednak, gdy osobisty  udział w piłkarskim widowisku jest poza Twoim zasięgiem? Zostaje wygodna kanapa, doborowe towarzystwo i… naprawdę dobry telewizor. 

I to jest właśnie jedna z tych sytuacji w życiu każdego kibica, które uświadamiają, jak ważny jest wybór odpowiedniego sprzętu. Telewizora, który pozwala w pełni poczuć emocje towarzyszące rozgrywkom na stadionie oraz zapewnia atmosferę godną prawdziwego kibica. I jedno i drugie uzyskamy, wybierając tv charakteryzujący się doskonałą jakością obrazu i najwyższym poziomem systemu, odpowiadającego za dźwięk. Dodatkowym atutem takiego sprzętu, może być… okazja do korzystnego zakupu.

Tak się składa, że oficjalny partner Mistrzostw Europy 2024 w piłce nożnej, firma HISENSE, posiada w ofercie telewizory, które łączą powyższe cechy. Możliwość zgarnięcia cashbacku do 4000 zł za opinię, to tylko jeden z potwierdzających to, dowodów. 

Które modele HISENSE objęte są cashbackiem?

Wśród modeli HISENSE objętych zwrotem części wydanej kwoty, znalazł się oficjalny telewizor EURO 2024 – U7KQ. Wykorzystuje on matrycę MiniLED o rozdzielczości 4K z odświeżaniem 144 Hz oraz obsługuje HDR10+, Dolby Vision, Dolby Atmos, DTS, a także sztuczną inteligencję Hi-View Engine, co zapewnia doskonałą jakość obrazu i dźwięku. 

Poszukując nieco tańszej opcji, warto wziąć pod uwagę model U6KQ. Niższa cena to efekt odświeżenia ograniczonego do 60 Hz. Mimo to, telewizor wykorzystuje matrycę MiniLED, dźwięk przestrzenny, HDR10, a także Hi-View Engine z trybem sportowym. W efekcie również oferuje wysoki poziom satysfakcji z oglądania zmagań na murawie. Jeżeli jednak cena nie gra aż takiej roli, to można zdecydować się na model U8KQ, który zdobył tytuł najlepszego telewizora MiniLED 2023-2024 i może zaoferować doprawdy spektakularny poziom rozrywki.

hisense 1 art środek

HISENSE stawia na idealny obraz wspomagany sztuczną inteligencją

I to jest kolejny powód, dla którego warto rozważyć zakup mistrzowskiego HISENSE TV w ramach aktualnej promocji. Jeśli przeczytacie poniższe wyjaśnienie technologicznego fenomenu urządzeń tej marki, który ma największy wpływ na niespotykaną jakość ich obrazu oraz dźwięku, nie będziecie mieć już żadnych wątpliwości, że ten nabytek ma wyjątkowy sens. Nie tylko w kontekście oglądania zmagań podczas EURO 2024.

Jak zapewne wiecie, podstawą najlepszej jakości obrazu jest odpowiednia matryca ekranu. Producent telewizorów HISENSE korzysta z technologii HDR oraz z matrycy Micro-LED, która łączy wysoką jakość tradycyjnych matryc LED oraz znakomity kontrast i głęboką czerń uzyskiwaną w panelach OLED. 

Oprócz jakości obrazu istotna jest również jego płynność. Aby poczuć szybkość akcji na murawie, rozsądnie jest postawić na odświeżanie obrazu z częstotliwością 120 Hz, a najlepiej 144 Hz. Uzupełnieniem tego wszystkiego powinna być rozdzielczość 4K, która odda wszystkie szczegóły stadionu. Na papierze wszystkie te liczby wyglądają imponująco, jednak zwykle i tak nie można z nich skorzystać, gdyż EURO nie jest nadawane w 4K a jedynie w FullHD. Na szczęście telewizory HISENSE wykorzystują system sztucznej inteligencji Hi-View, która rozwiązuje ten problem.

Dzięki sztucznej inteligencji dostępnej w telewizorach HISENSE, obraz może być upscale’owany do rozdzielczości 4K, a częstotliwość odświeżania zwiększona. Sztuczna inteligencja generuje brakujące piksele oraz klatki obrazu. Dzięki temu można oglądać mecze w niesamowitej jakości, która normalnie nie byłaby możliwa przez ograniczenia nadawcy.

Na koniec, kilka słów o dźwięku. Jak wiadomo, prawdziwe piłkarskie emocje to nie tylko widowiskowa gra, ale i istota kibicowania – głośny doping! Telewizory HISENSE mają wbudowany subwoofer i wykorzystują technologię Dolby Atmos, co pozwala na idealne połączenie głębokiego basu z dźwiękiem przestrzennym. Oglądając mecz, czujesz się jak na stadionie – wśród swoich!

Podsumowując! Szukając telewizora, który najlepiej odda emocje EURO 2024, skup się na urządzeniach o najlepszej jakości obrazie i dźwięku. Telewizory HISENSE takie są. I tylko teraz, za podzielenie się opinią o nich, możesz zyskać do 4000 zł zwrotu. Lepszej oferty nie znajdziesz! Kliknij tutaj i poznaj szczegóły promocji >> 

 
Advertisement

PRZECZYTAJ JESZCZE