Jeep Compass w finansowaniu Simply Drive. Czy to się opłaca? - Blaber

Jeep Compass w finansowaniu Simply Drive. Czy to się opłaca?

przez Oskar Marciniak

Jeep Compass to model zaprojektowany po to, żeby każdą podróż uczynić maksymalnie wygodną oraz przyjemną. Wysoki komfort użytkowania łączy się w nim z legendarnym designem marki Jeep, a także nowoczesnym wyposażeniem. Brzmi kosztownie, prawda? Nic bardziej mylnego!

Jak się okazuje, posiadanie przestronnego SUV-a, który oferuje wysoki poziom wygody, wcale nie musi nas dużo kosztować. Jeep oferuje bowiem, finansowanie Simply Drive. Z tekstu dowiesz się, co oferuje nowy Jeep Compass i czy rzeczywiście opłaca się wybrać go w finansowaniu Simply Drive.

Jeep Compass – wygoda i respekt na drodze

Jeep Compass otrzymał stylowe i przestronne nadwozie. Stanowczy design z charakterystycznym siedmioszczelinowym grillem i reflektorami Full Led wyraźnie zaznacza, że lepiej nie wjeżdżać mu w drogę. Przestrzeń wnętrza przekłada się na zapas miejsca – pod nogami, nad głową, w bagażniku i wszędzie indziej. Dzięki temu dalekie podróże nie wiążą się z walką o centymetry pomiędzy pasażerami i ich bagażami. 

Kierowca Compassa może rozsiąść się wygodnie i delektować podróżą. Przednie fotele mogą być wyposażone w elektryczną 8-stopniową konfigurację ustawień, a do tego jeszcze 2-stopniową regulację odcinka lędźwiowego. Dzięki temu niezależnie od preferencji można dobrać optymalne ustawienie, które zapewni wyjątkowy komfort nawet podczas naprawdę długich tras. W efekcie kierowca tego modelu zyskuje nie tylko wygodę – odpowiednia pozycja za kierownicą zwiększa również pewność prowadzenia i pozwala lepiej kontrolować sytuację na drodze.

Finansowanie Simply Drive – po prostu jedź!

Dzięki finansowaniu Simply Drive, użytkowanie modelu Jeep Compass staje się wyjątkowo przystępne. Nie musisz dysponować wysokim wkładem ze środków prywatnych przed rozpoczęciem finansowania, aby płacić niską ratę miesięczną. Gdy okres finansowania się skończy, wystarczy zdecydować, czy chcemy wymienić samochód na nowy model, wykupić, rozłożyć wykup na raty, czy zwrócić. W ten sposób można jeździć nowym Jeepem, bez konieczności angażowania znacznej kwoty z własnych funduszy. 

Jeep Compass w finansowaniu Simply Drive wypada korzystnie ze względu na połączenie niskich kosztów użytkowania oraz możliwości, jakie zapewnia ten model. Compass wykorzystuje m.in. intuicyjny system multimedialny Uconnect, w pełni cyfrowy wyświetlacz wskaźników zamiast zegarów analogowych, a także nowoczesne napędy hybrydowe pozwalające ograniczać zużycie paliwa.

W rezultacie Jeep Compass w finansowaniu Simply Drive oferuje wygodę, wszechstronność i przyjemność z jazdy nowym samochodem. Pozostaje on jednocześnie umiarkowanym wydatkiem w budżecie domowym lub firmowym, przez co jest korzystną opcją dla osób chcących podróżować wygodnie, bez znacznych nakładów finansowych.

Kliknij i przekonaj się, jak korzystnie wypada Jeep Compass w finansowaniu Simply Drive >>