Wiemy, jak nie dać się oszukać ekipie remontowej!

Wiemy, jak nie dać się oszukać ekipie remontowej!

przez Blaber Lifestyle

Sezon wiosennych remontów czas zacząć! Potrzebna jest wizja, projekt, materiały i… ekipa fachowców, która nie zniknie bez słowa z Twoją zaliczką. Z doświadczenia wiemy, że o to ostatnie najtrudniej. Czy istnieje jakiś sposób, który pozwala na weryfikację wiarygodności firmy budowlanej przed rozpoczęciem jej pracy? Odpowiedź brzmi: A jakże!

Sposób jest nie tylko prosty, ale i niedrogi. I co najważniejsze, pozwala zaoszczędzić sporo stresu – nie mówiąc o środkach, które mogą przepaść w związku z brakiem profesjonalizmu ekipy remontowej.

Chcesz go poznać?  << Kliknij TUTAJ >>

Oczekiwania vs. rzeczywistość

Powiedzmy sobie otwarcie. Super byłoby korzystać jedynie z firm z tzw. polecenia, które sprawdziły się u sąsiadów, dalszej rodziny czy bliskich znajomych. To jednak mało realny scenariusz. Z drugiej strony, eksperymentowanie i branie kogoś w ciemno, to zawsze ryzykowny pomysł. Dlatego przed zatrudnieniem ekipy i podpisaniem umowy na wykonanie określonych usług, a co najważniejsze – przed daniem zaliczki (!!) – warto wykonać jedną rzecz, dzięki której będziemy spać spokojniej. Bez zbędnych zmartwień o losy inwestycji, jaką jest z reguły remont.

sprawdzaj.pl

Bądź mądry przed szkodą!

Jak to zrobić? Zdecydować się na pobranie raportu o sytuacji finansowej firmy, z której usług zamierzasz skorzystać. Bez wychodzenia z domu, bezpośrednio na podany przez Ciebie adres mailowy i całkowicie dyskretnie. Możesz go pobrać 24/7, łatwo i szybko – dosłownie w kilka minut. Genialne, prawda?

Chcesz zobaczyć, jak wygląda taki raport? Pobierz przykładowy egzemplarz! >> 

Pobranie takiego raportu jest niezwykle proste (tutaj znajdziesz instrukcję wykonania 3 kroków >>). Robiąc to, zmniejszysz ryzyko oszustwa czy fuszerki, która może wymagać  kosztownych i czasochłonnych poprawek. 

Raport tańszy niż puszka farby

Zapytasz, ile ta przyjemność? Możesz mieć pewność, że pobranie raportu ze strony sprawdzaj.pl kosztuje mniej niż puszka dobrej farby. Ile dokładnie? Sprawdzisz to, klikając TUTAJ >> 

Od poznania podstawowych informacji na temat wiarygodności firmy, której zamierzasz powierzyć swoje wnętrza, dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć i równowartość 2 pędzli do malowania. Pobierz raport ze sprawdzaj.pl i ciesz się doskonale wykonanym remontem!