Jak wybrać NAJlepszy klub fitness? - Blaber

Jak wybrać NAJlepszy klub fitness?

przez Blaber Zdrowie i Uroda

Odpowiedź na to pytanie jest super prosta. Bo tak naprawdę wystarczy wziąć pod uwagę kilka najważniejszych kryteriów, które powinien spełniać dobry klub fitness. Aby ułatwić Ci to zadanie, stworzyliśmy krótką listę takich cech. Oto ona!

Po pierwsze: NAJlepsza lokalizacja

Co to znaczy dobra? To znaczy, że Twój nowy klub fitness powinien znajdować się stosunkowo niedaleko od miejsca zamieszkania. To ważne w kontekście motywacji do wyjścia z domu. Zwłaszcza w nadchodzącym okresie jesienno-zimowym, kiedy dni są coraz krótsze, a jedyne na co ma się ochotę po pracy, to zawinięcie się w ciepły koc i oglądanie kolejnego odcinka jakiegokolwiek serialu na Netflixie.

Po drugie: NAJlepsze pierwsze wrażenie

Czy chodzi o to, że klub fitness ma być ładny i czysty? Też. Ale nie tylko! Bardziej mamy tu na myśli Twoje wrażenia po pierwszym spotkaniu z pracownikami i trenerami takiego klubu. To jak czujemy się w danym miejscu i czy lubimy do niego przychodzić, w dużej mierze zależy od tego, z jakimi ludźmi mamy w nim do czynienia. Dlatego dobrze jest znaleźć taki klub, który ma w ofercie spotkanie wprowadzające. Podczas takiej wizyty, możemy ocenić nie tylko wnętrza i ofertę klubu, ale i sprawdzić, czy osoba, która będzie wprowadzać nas do świata fitnessu, ma w sobie to coś. 

grupa dziewczyn w klubie fitness zdrofit

Po trzecie: NAJwiększa oferta zajęć

To mega ważny punkt! Szukając dobrego klubu fitness, rozglądaj się za takim, który ma w ofercie różnorodne zajęcia. Pamiętaj, w jakim celu rozpoczynasz przygodę z fitnessem. Nie wszyscy chcą ćwiczyć, by schudnąć i wymodelować sylwetkę. Dla niektórych ważniejsze jest polepszenie nastroju czy poprawa zdrowia. Upewnij się, że trenerzy w klubie, do którego planujesz się zapisać, doradzą ci, jaki rodzaj aktywności przysłuży się najbardziej temu, co chcesz osiągnąć ćwicząc. 

Po czwarte: NAJkorzystniejsze promocje

Jak powszechnie wiadomo, dobra promocja nie jest zła. Zwłaszcza, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z fitnessem i na dobrą sprawę nie jesteś pewna, czy i jak długo będziesz ją kontynuować. Rozejrzyj się za klubem, który pozwoli Ci przetestować swoje zajęcia za darmo albo za takim, który oferuje je w wyjątkowo korzystnych cenach.

Czy istnieją kluby fitness, które spełniają wszystkie powyższe warunki?

Oczywiście. Ten, który chcemy Ci polecić, ma to wszystko. Nie dość, że posiada największą sieć lokalizacji (pełna lista do sprawdzenia TUTAJ), to jeszcze oferuje spotkania wprowadzające (TU przeczytasz, jak to się odbywa) i ponad 100 różnorodnych formatów treningowych (kliknij i sprawdź pełną listę!). A co z promocjami? Obecne. W tej sieci możesz wykupić karnet fitness PRO 12M, w ramach którego za pierwszy miesiąc zapłacisz jedynie 5 złotych albo skorzystać z darmowych wejściówek HAPPY HOURS, dzięki którym przetestujesz wybrany klub podczas jednorazowych zajęć.

Ten klub, to zdecydowanie więcej niż fitness. Kliknij i zrób z nim pierwszy krok do NAJlepszej formy!